Menu
Váš košík
Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni. Akce jsou tady.

ANATOMICKÉ SEDÁKY S VÝŘEZEM

ANATOMICKÉ SEDÁKY S VÝŘEZEM

Speciální tvar: Ergonomický tvar s otvorem umožňuje naši sedací část udržet v citlivé oblasti těla ve volně vznášející se pozici. Tvar je přizpůsoben tělu a přispívá k pohodlí. Podsedáky na kancelářskou židli výrazně zlepšují zdravotní aspekty při dlouhodobém sezení.

Působí nejen preventivně, ale aktivně pomáhají i při onemocnění páteře, kostrče či jiných zdravotních obtížích. Své uplatnění také najdou u řidičů kamionů či automobilů a tělesně postižených.

Optimální odlehčení hmotnosti: tvar a inteligentní paměťová pěna odlehčují a rovnoměrně rozloží tlak. Díky tomu je sezení příjemnější a blahodárnější.

Ortopedický sedací polštář proti hemeroidům od Bonmedico® s inovativní gelovou vrstvou Ortopedický sedací polštář proti hemeroidům od Bonmedico® s inovativní gelovou vrstvou
Novinka TOP PRODUKT -14 % 5-9 dní
Značka: Bonmedico
Komfortní podsedák proti hemeroidům polštář, podsedák ve tvaru koblihy uvolňuje tlak na hýždě, záda, oblasti kloubů a genitálií, jakož i během těhotenství, po porodu nebo po operacích.Sedák proti hemeroidům - Lékařský výzkum spojený se zpětnou vazbou od zákazníků vyústil v nejlepší produkt na trhu. ..
2 995 Kč 3 495 Kč
Cena bez DPH:2 475 Kč
Terapeutický podsedák z paměťové pěny od Bonmedico® s inovativní gelovou vrstvou, normal Terapeutický podsedák z paměťové pěny od Bonmedico® s inovativní gelovou vrstvou, normal
Novinka TOP PRODUKT -17 % 5-9 dní
Značka: Bonmedico
Komfortní podsedák, Terapeutický podsedák Bonmedico® NORMAL je vyroben v kombinaci nejnovější generace paměťové pěny prémiové kvality a speciálního gelu.Sedák Bonmedico® - Lékařský výzkum spojený se zpětnou vazbou od zákazníků vyústil v nejlepší produkt na trhu. Sedák vychází z nejnovějších zdravo..
1 795 Kč 2 155 Kč
Cena bez DPH:1 483 Kč
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)
TOPlist