Zdravotní matrace, podsedáky, sedáky

Zdravotní matrace

Podsedáky a polštáře

Toppery, autopolštáře, opěráky

Paměťová pěna, matrace

Potahy a chrániče

Krycí matrace, topper, polštáře

Menu
Váš košík
Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni. Akce jsou tady.

DĚTSKÉ MATRACE MEDICAL PUR

DĚTSKÉ MATRACE MEDICAL PUR

Matrace zdravotníPohodlí není jediným důležitým faktorem při výběru dětské matrace. Musí rovněž dávat záruku, že vám vydrží sloužit dlouhé roky. Naše dětské matrace jsou prodyšné, dokážou poskytnout rostoucím dětem správnou oporu a mají potahy, které lze snadno sejmout a vyprat.

Pohodlí není jediným důležitým faktorem při výběru dětské matrace. Matrace jsou vyrobeny pouze z těch nejkvalitnějších materiálů v ověřené kvalitě! 

Matrace pro děti každého věku vyrobíme i na zakázku. 

U nás si vyberete matraci do postýlky pro ty nejmenší, dětskou matraci do větší postele a dokonce i matraci pro dospělého. V nabídce máme standardní i atypické rozměry.

Vybírejte z matrací podle:

  • materiálu - jádro dětských matrací se skládá z několika vrstev. Přírodní vrstvy (kokosové vlákno, pohanka) pozitivně působí na lidský organismus. Syntetické vrstvy (různé druhy pěn: PUR, LATEX, VISCO) zajišťují optimální tuhost, pružnost a odolnost matrace.
  • rozměru - odpovídající délku matrace pro dítě zjistíte tak, že k jeho výšce přičtete 20-30 cm. Optimální délka dětských matrací pro miminka je 120-140 cm a pro předškoláky a děti mladšího školního věku 160-180 cm. Matrace o délce 200 cm vydrží dětem až do dospělosti.
  • tuhosti - pro děti jsou nejvhodnější středně tuhé matrace (3 na stupnici 1-5). Takto tvrdé matrace poskytují dětem optimální podporu pro jejich páteř.
  • výšky - na laťkový rošt, který sám o sobě nepruží, se hodí matrace vyšší než 7 cm. Pokud vybíráte matraci do postele se zábranou, zvolte matraci o maximální výšce 13 cm. Při vyšší matraci ztrácí zábrana význam.
Chránič dětské matrace, 140 x 70 cm, z biobavlny, bambusové vlákno, gumy v rozích Chránič dětské matrace, 140 x 70 cm, z biobavlny, bambusové vlákno, gumy v rozích
-19 %
Pratelný chránič matrace pro dětské matrace. Vysoký komfort spaní: Podložka je příjemná na dotek a měkká z bio bavlny a bambusového vlákna pro příjemný spánek . Spi jako na oblacích ... Náš bílý potah na matraci nejenže připomíná nadýchanou oblačnost, ale díky sametové výplni z vysoce kvalitního..
1 295 Kč 1 595 Kč
Cena bez DPH:1 070 Kč
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
TOPlist