Menu
Váš košík
Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni. Akce jsou tady.

MATRACE PRO SENIORY

MATRACE PRO SENIORY
Matrace zdravotníZ moderní matrace ráno vstanete jako znovuzrození! Senioři potřebují při spánku a odpočinku mimořádné pohodlí, proto jsou matrace pro seniory obvykle vyšší, s výběrem 2 tuhostí a 7 anatomickými zónami. Zdravotní matrace pro seniory se vždy skvěle přizpůsobí tělu, účinně podpoří páteř, uleví svalům i kloubům a jsou alergicky neutrální. Večer vám pomohou usnout a v noci zajistí vydatný spánek a regeneraci.

Oblíbené jsou zcela prodyšné ortopedické matrace z přírodních materiálů, které umožňují kůži dýchat a hodí se i pro lidi dlouhodobě upoutané na lůžko. Matrace pro seniory jsou k dispozici i jako partnerské 1+1 zdarma a můžete si je objednat také na míru.

 MATRACE SENIOR, studená pěna, výška od 17 cm, antidekubitní matrace, tuhost: 3  MATRACE SENIOR, studená pěna, výška od 17 cm, antidekubitní matrace, tuhost: 3
Novinka -16 %
Značka: Medical Pur
Komfortní antidekubitní zdravotní matrace SENIOR je vyrobena z vysoce kvalitní studené pěny (HR). Profilované jádro je po celé ložné ploše podélně i příčně prořezané a tím zaručuje vynikající přizpůsobení se tělu a optimální proudění vzduchu. Antidekubitní prořez slouží jako prevence proti v..
10 495 Kč 12 450 Kč
Cena bez DPH:8 674 Kč
MATRACE RELAX, paměťová pěna + studená pěna, výška od 18 cm; tuhost: 3/3-5 MATRACE RELAX, paměťová pěna + studená pěna, výška od 18 cm; tuhost: 3/3-5
Novinka -13 %
Značka: Medical Pur
Luxusní a velmi oblíbená, pohodlná zdravotní matrace RELAX©, která je vyrobena ze speciální vysoce pružné studené pěny (HR) v kombinaci s paměťovou pěnou (VISCO). Vysoký komfort a pohodlí při spánku zaručuje použitá paměťová pěna, která je uložena po celé délce matrace. Paměťová pěna rea..
8 495 Kč 9 770 Kč
Cena bez DPH:7 021 Kč
MATRACE RUBICON, latex + kokos + studená pěna, výška od 22 cm; tuhost: 3/3,5 z 5 MATRACE RUBICON, latex + kokos + studená pěna, výška od 22 cm; tuhost: 3/3,5 z 5
Novinka -17 %
Značka: Medical Pur
Tato luxusní oboustranná zdravotní matrace RUBICON z naší kolekce First Class je určená pro náročné uživatele. Skládá se ze 4 vrstev těch nejkvalitnějších materiálů.Nejvyšší kvalita matrace ze 4 vrstev. Vrchní perforovaná vrstva je tvořena vysoce kvalitní latexovou pěnou, která se vyznačuje p..
10 945 Kč 13 135 Kč
Cena bez DPH:9 045 Kč
MATRACE VISCCO paměťová pěna + PUR, výška od 21 cm; tuhost: 2,5/4 z 5   	MATRACE VISCCO paměťová pěna + PUR, výška od 21 cm; tuhost: 2,5/4 z 5
-10 %
Značka: Medical Pur
Extrémně pohodlná zdravotní matrace Matrace VISCCO©, která je vyrobena ze dvou paměťových pěn (VISCO) o rozdílných tuhostech a celkové výšce 6 cm. Spodní vrstva je vyrobena z vysoce kvalitní polyuretanové pěny (PUR). Paměťová pěna reaguje aktivně na váhu a teplotu lidského těla. Díky tomuto ef..
8 995 Kč 9 995 Kč
Cena bez DPH:7 434 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)
TOPlist