Menu
Váš košík
Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni. Akce jsou tady.

LATEXOVÉ MATRACE

LATEXOVÉ MATRACE

5 hlavních důvodů proč zvolit LATEX

 1. Dokonalá cirkulace vzduchu  a regulace vlhkosti
  Latexová pěna se vyznačuje nejvyšším možným stupněm komfortu pro uživatele. Díky otevřené buněčné struktuře a perforaci latex "dýchá", čímž redukuje tělesnou vlhkost.

  Díky unikátním vlastnostem tento materiál v zimě hřeje a v létě chladí.

 2. Dlouhá životnost a tvarová stálost
  Vysoká kvalita surového materiálu zaručuje dlouhou životnost a tvarovou stálost i po mnoha letech každodenního používání. Únava materiálu byla prověřena německou testovací agenturou LGA na 225 000 stlačení, což odpovídá životnosti přibližně 15 let.

 3. Excelentní tělesná podpora a ergonomické vlastnosti
  Latex disponuje bodovou elasticitou, která umožňuje velmi jemné přizpůsobení se pohybům člověka a poskytuje správnou, pohodlnou oporu hlavy, krku, zad a páteře.

  Pro dosažení ještě lepších vlastností tělesné opory jsou latexová jádra rozdělena do několika vysoce komfortních anatomických zón.

 4. Vynikající elasticita
  Latexová pěna je přirozeně pružná, tato elasticita poskytuje správnou tělesnou podporu pro každý tělesný tvar, čímž uvolňuje tlakové body.

  Tento materiál je vhodný do každé postele včetně nejmodernějších polohovatelných roštů.

 5. Hypoalergenní a antibakteriální
  Latex je odolný proti plísním a prachovým roztočům, na rozdíl od jiných produktů, které jsou živnou půdou pro tyto mikroorganismy.

  Latex je také hypoalergenní, což je zvláště vhodné pro osoby trpící respiračními problémy.


MATRACE LATEX, latexová pěna + studená pěna, výška od 16 cm; tuhost: 3,5 z 5 MATRACE LATEX, latexová pěna + studená pěna, výška od 16 cm; tuhost: 3,5 z 5
Novinka -5 %
Značka: Medical Pur
Komfortní sendvičová zdravotní matrace LATEX, matrace je tvořena kombinací kvalitní studené pěny (HR) a latexu, střed matrace je z pojeného polyuretanu (RE), což zaručuje přirozenou tuhost matrace.Tato matrace je vhodná pro osoby preferující střední tvrdost lůžka. Nosná plocha z latexu je r..
8 495 Kč 8 985 Kč
Cena bez DPH:7 021 Kč
MATRACE LEXPUR, latexová pěna + studená pěna, výška od 16 cm; tuhost: 3,5 z 5 MATRACE LEXPUR, latexová pěna + studená pěna, výška od 16 cm; tuhost: 3,5 z 5
Novinka -5 %
Značka: Medical Pur
Komfortní oboustranná zdravotní matrace LEXPUR, matrace je tvořena kombinací kvalitní studené pěny (HR) a latexu, střed matrace je z pojeného polyuretanu (RE), což zaručuje přirozenou tuhost matrace. Nosná plocha z latexu je rozdělená do 3 anatomických zón, které správně odpovídají rozložení hmo..
8 495 Kč 8 985 Kč
Cena bez DPH:7 021 Kč
MATRACE RUBICON, latex + kokos + studená pěna, výška od 22 cm; tuhost: 3/3,5 z 5 MATRACE RUBICON, latex + kokos + studená pěna, výška od 22 cm; tuhost: 3/3,5 z 5
Novinka -17 %
Značka: Medical Pur
Tato luxusní oboustranná zdravotní matrace RUBICON z naší kolekce First Class je určená pro náročné uživatele. Skládá se ze 4 vrstev těch nejkvalitnějších materiálů.Nejvyšší kvalita matrace ze 4 vrstev. Vrchní perforovaná vrstva je tvořena vysoce kvalitní latexovou pěnou, která se vyznačuje p..
10 945 Kč 13 135 Kč
Cena bez DPH:9 045 Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist