Menu
Váš košík
Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni. Akce jsou tady.

OPĚRÁKY, AUTOPOLŠTÁŘE

OPĚRÁKY, AUTOPOLŠTÁŘE

Zdravotní opěráky a a autopolštáře výrazně zlepšují zdravotní aspekty při dlouhodobém sezení, které může být i v autě. Nabízíme opěráky do automobilů, které snadno použijete i v kanceláři. Vyberete si také dle zdravotního omezení.

Pohodlné sedáky a opěráky do auta,  na kancelářské i domácí židle. Pořiďte si opěrák na židli a sedačku, díky kterému se vám bude nejen lépe sedět, ale také vám poslouží jako nenucená dekorace.

Zdravotní sedáky a opěráky výrazně zlepšují zdravotní aspekty při dlouhodobém sezení.

Najdete zde opěráky zaoblené, hranaté, prošité nebo opěráky se zipem pro pohodlné sundání potahu z důvodu čištění. Naše polštáře na autosedačky, židle a kancelářské židle vám zajistí měkkost tam, kde je to potřeba.

Ortopedický opěrák Tusscle, zádový polštář, paměťová pěna, bederní opěrka ‎47 x 40 x 15 cm Ortopedický opěrák Tusscle, zádový polštář, paměťová pěna, bederní opěrka ‎47 x 40 x 15 cm
Novinka -10 % 5-9 dní
Značka: Tusscle
Komfortní ortopedický opěrák, určený pro zdvih zad ve spodní a horní části zad, masáž bederní páteře, korekce držení těla pro kancelářské židle a odstranění svalového napětí.Opěrák reaguje aktivně na váhu lidského těla. Díky tomuto efektu zůstává i páteř v ideální anatomické poloze. Ortoped..
2 245 Kč 2 495 Kč
Cena bez DPH:1 855 Kč
Ortopedický podsedák s opěrou MEDICAL PUR, paměťová pěna + kokos + PUR, potah ALOE VERA, výška 9 cm Ortopedický podsedák s opěrou MEDICAL PUR, paměťová pěna + kokos + PUR, potah ALOE VERA, výška 9 cm
Novinka -6 %
Značka: Medical Pur
Komfortní zdravotní ortopedický podsedák s opěrou, který je vyroben z kombinace paměťové pěny (VISCO) a vysoce kvalitní tuhé polyuretanové pěny (PUR). Nosné jádro tvoří polyuretanová pěna s vysokou tuhostí a nosností. Paměťová pěna reaguje aktivně na váhu a teplotu lidského těla. Díky tomuto e..
3 995 Kč 4 245 Kč
Cena bez DPH:3 302 Kč
Ortopedický podsedák s opěrou MEDICAL PUR, PUR + studená pěna, potah ALOE VERA, výška 7 cm Ortopedický podsedák s opěrou MEDICAL PUR, PUR + studená pěna, potah ALOE VERA, výška 7 cm
Novinka -25 %
Značka: Medical Pur
Komfortní zdravotní ortopedický podsedák s opěrou, který je vyroben z kombinace PUR pěny a tvarované studené pěny pro lepší větrání sedací části. Nosné jádro tvoří polyuretanová pěna s vysokou tuhostí a nosností. Tvarovaná pěna reaguje aktivně na váhu. Díky tomuto efektu zůstává sedací část lépe..
2 995 Kč 3 995 Kč
Cena bez DPH:2 475 Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
TOPlist