Menu
Váš košík
Velmi si vážíme, že jste si vybrali právě náš eshop a pevně věříme, že budete spokojeni. Akce jsou tady.

ANATOMICKÉ PODSEDÁKY

ANATOMICKÉ PODSEDÁKY

Jak vybrat anatomický sedák? Především podle pohodlnosti při dlouhodobém sezení. Anatomické sedák z paměťové neboli líné pěny a anatomicky tvarované sedáky pomáhají od bolesti páteře, protože se dokonale přizpůsobí. Příjemně se do nich ponoříte. Paměťová či líná pěna v polštářku vás podvědomě nutí správně polohovat páteř a tím rovnou i celé tělo.

Zdravotní podsedák doporučený ortopedy

Naše zdravotní sedáky Medical-pur doporučené ortopedy se obvykle skládají z přírodních materiálů – kaučuku, kokosových vláken, či Medical PUR pěny. Jejich konstrukce je zaměřena na dokonalou oporu těla, zejména páteře, a to při sledování televize, práci u počítače, jízdě v autě i denním odpočinku.


Ortopedický sedací polštář proti hemeroidům od Bonmedico® s inovativní gelovou vrstvou Ortopedický sedací polštář proti hemeroidům od Bonmedico® s inovativní gelovou vrstvou
Novinka TOP PRODUKT -14 % 5-9 dní
Značka: Bonmedico
Komfortní podsedák proti hemeroidům polštář, podsedák ve tvaru koblihy uvolňuje tlak na hýždě, záda, oblasti kloubů a genitálií, jakož i během těhotenství, po porodu nebo po operacích.Sedák proti hemeroidům - Lékařský výzkum spojený se zpětnou vazbou od zákazníků vyústil v nejlepší produkt na trhu. ..
2 995 Kč 3 495 Kč
Cena bez DPH:2 475 Kč
Terapeutický podsedák z paměťové pěny od Bonmedico® s inovativní gelovou vrstvou, normal Terapeutický podsedák z paměťové pěny od Bonmedico® s inovativní gelovou vrstvou, normal
Novinka TOP PRODUKT -17 % 5-9 dní
Značka: Bonmedico
Komfortní podsedák, Terapeutický podsedák Bonmedico® NORMAL je vyroben v kombinaci nejnovější generace paměťové pěny prémiové kvality a speciálního gelu.Sedák Bonmedico® - Lékařský výzkum spojený se zpětnou vazbou od zákazníků vyústil v nejlepší produkt na trhu. Sedák vychází z nejnovějších zdravo..
1 795 Kč 2 155 Kč
Cena bez DPH:1 483 Kč
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)
TOPlist